| Bia_6294 a întrebat:

Cum as putea sa recuperez ceva de pe stick dupa ce a fost sters? Erau niste documente importante! Raspuns URGENT!

Răspuns Câştigător
| FearNoEvil a răspuns:

Daca a fost formatat stick-ul e aproape imposibil sa mai recuperezi ceva. Daca a fost doar sters mai sunt sanse sa recuperezi ceva. Incearca cu un program de recuperare date.

3 răspunsuri:
| robyroby a răspuns:

Odata sters si din Recicle Bin, e gata sters. Nu se mai poate face nimic straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca varianta lui hax0r chiar e bunawinking incercati