| andrei2408 a întrebat:

Cum bag teme pe iphone.Sa fiti expliciti.Cine ma ajuta cu adevarat Funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Mobile 9.ro,cauti ce apeel ai si gasesti acolo multe la softwer si dowlad teme, si le instalezi si atat tot.(primesc funda)

| andrei2408 explică (pentru C8PILUcool):

Aia e problema.nu stiu cum instalez

| andrei2097 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai cablu de date, apoi iti cauti teme de iphone poti lua de aici http://www.iskysoft.com/article/free-iphone-theme.html le downloadezi bagi cablul in telefon si le copiezi in memoria telefonului