| PortocalaAlbastra a întrebat:

Cum castigi experienta pe Clopotel.ro?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti castiga experienta jucand jocul zilei. (primesti experienta+ clopotei). Intri pe pagina principala (home) si in dreapta vei gasi o consola in dreptul careia scrie "jocul zilei" da click si te descurci mai departe :d.(nu e neaparat sa joci jocul respectiv, e de ajuns cat sa intri pe el si vei primi mesaj) Sper ca te-am ajutat! ^.^ happy

6 răspunsuri:
| Rose123 a răspuns:

Punand poze in grup sau in fanclub,noutati,judecand alti membrii, jucand jocul zilei... Daca mai ai intrebari uita-te in ghidul clopotel. Nu am mai intrat de cateva luni pe site-ul asta laughing, dar cred ca a ramas la fel.winking

| AvrilLivigne a răspuns:

Jucand jocul zilei
intra la profilu tau si unde iti apar cati clopotei ai este un semn "?" apesi pe el si iti apare cum sa faci clopotei, facand clopotei castigi experienta

| ღMyrunaღ a răspuns:

1. Te inregistrezi
2. Te joci foarte multe jocuri
3. Intri in fiecare zi pe site
FUNDA?

| onlycupcakes a răspuns:

Cn esti de pe clopo?big grinsi da poti citi ghidul clopotel acolo gasesti tot.Este in fiecare dreptul paginii un semn? si cauta despre experienta

| onlycupcakes a răspuns:

Nu-i adevarat myruona gresesti nu daca intrii mult pe site tu nici nai cont.eu da