| andreirobert15 a întrebat:

Cum conectez o imprimanta CANON SELPHY CP910 la un calculator HP 625 pentru ca cand dau sa printez ceva nu imi printeaza pentru ca inainte aveam o alta imprimanta si imi da numele la imprimanta aia si pe asta nu se printeaza!
intrebarea este cum o conectes pe asta noua la calculator?
funda!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstalezi toate aplicatiile imprimantei vechi, restartezi si apoi instalezi driver si aplicatii de la imprimanta noua. in cazul in care nu le ai le descarci din pagina Canon, in functie de sistemul operativ ce folosesti.

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
O bagi in priza si o conectezi prin USB la PC dupa care instalezi driver-ul imprimantei. Atata tot.