| kony a întrebat:

Cum contectez telefonul in mod "stocare de masa" sau stocare date?
fuunda
e samsung

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Intri in meniu, apoi cauti "conectivitate" si acolo selectezi.usb.stocare... ce vrei tu, dar din cate stiu te intreaba cand il conectezi la calculator.

| moldovianu a răspuns:

Revin, vad ca ai mai postat cateva intrebari cu aceeasi buba.In primul rand instalezi Samsung PC Suite, apoi conectezi telefonul iar in memomentul asta trebuie sa ti-l vada calculatorul...indiferent de ce mod e, de date, masa...scaun,in fine! Eu zic ca mai degraba bagi prin bluetooth.

| Ciocan_Alexandru_1998 a răspuns:

Intri in Meniu > Setari > Setari telefon > Conexiune PC > Stocare in masa