| bebytzza_9352 a întrebat:

Cum dau fundita?

big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Roxss a răspuns:

Pai dupa ce ai mai multe raspunsuri alegi raspunsul castigator.
In dreapta langa parere e nereu o fundita. Dai click pe ea!big grin

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dai clic pe fundita gri din dreapta intrebarii care iti place, doar una! Fundita se va face portocalie.Este bine sa astepti cateva zile pana s-o acorzi, astfel primesti mai multe raspunsuri. Daca nu o dai tu de bunavoie, din partea adminilor o sa primesti un mail ca trebuie sa desemnezi un castigator, altfel o vor face ei in functiile de voturile primite de la ceilalti useri! Fundita inseamna ca cel care o primeste are 100 de pct.

| cornel a răspuns:

Dupa ce a raspuns cineva, undeva in dreapta e o fundita si scrie:
''Declara raspunsul castigator'' happy

| Cσσкiє a răspuns:

Bună. În dreptul răspunsului este o medalie gri. Dai click pe ea, apoi OK şi se face portocalie. Aşa se acordă o fundiţă. O seară bună, multă sănătate! kiss

| .::CyBeR::. a răspuns:

Selectezi raspunsul care te-a ajutat.
Te duci la intrebarile mele, dai click pe o intrebare si selectezi raspunsul care te-a ajutat.

| Ramonaaaa a răspuns:

Pai uite'te la raspunsul meu.Intr'o parte este o fundita gri pe care scrie "Declara acest raspuns castigator". Apesi pe acea fundita si o sa te intrebe: "Esti sigur ca vrei sa declari acest raspuns ca fiind castigator?" tu apesi da si gata->dintr'o fundita gri devine portocaliehappy

| Ramonaaaa a răspuns:

In dreptul raspunsului meu este o fundita gri pe care scrie "Declara acest raspuns castigator. Apesi pe ea si o sa te intrebe:"Esti sigur ca vrei sa declari acest raspuns ca fiind castigator?" tu apesi da (sau ok nu mai stiu exactbig grin) si aceea fundita va deveni portocaliehappy

| love44katyp a răspuns:

In dreapta raspunsului este o fundita decoloratahee hee nu trebuie decat sa dai click happy