| RockStar a întrebat:

>big grinbig grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
mi se pare ca ai un iubit ok, de ce iti tot faci griji ca nu te iubeste?
ar trebui sa il crezi pe cuvant.si bucura-te de relatia pe care o ai.
lasa joaca de-a detectiva,lasa sunatul cu numar ascuns,ca daca afla (si se poate intampla),se va supara pe tine, va crede ca nu ai incredere in el, si tot tu vei fi vinovata.

niciodata nu poti fi 100% sigura de comportamentul unui om.ne ceri sa spunem ce simte pentru tine doar pe baza catorva randuri.
daca tu, care stai cu el zi de zi nu poti fi sigura, crezi ca noi am putea sa iti spunem daca te iubeste sau nu?

repet:bucura-te de relatia frumoasa pe care o aiwinking
happy

| Dumnezău a răspuns:

Esti idioata,nu exista dragoste,ci doar atractie, interes si asa-zisele crush-uri, adolescentine si la fel de idioate ca tine.Nu exista dragoste adevarata pana la 20-21 de ani, astea sunt niste copilarii mizerabile!

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Dumnezău):

Daca ai fi citit intrebarile ei, ai fi vazut ca are(sau a avut)18 ani.deci poate fi vorba de dragoste.


ps:nu da cu pietre!

| Cristiana2011 a răspuns:

Paii fa-i ceva in genu la o farsa. happy Da`te drept o alta fata, schimba`ti vocea si spune`i cuvinte urate despre tine. Spune`i ca vrei sa fii cu el happy! Cred ca e cea mai buna solutie :*!

| Aasdfghj a răspuns:

Noi nu aveam de unde sa stim daca te iubeste.tu trebuie sa simti asta cand esti cu el. dupa ce spui tu, eu zic ca da, te iubeste :pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de interesant, acum nu se mai taie intrebarile daca scrii emoticonul ala cu imbratisarea!
Si ca sa nu zici ca sunt nedreapta, doar Dumnezau poate stii ce simte acel baiat pentru tine. Daca nu il intrebi, nu ai de unde sti. Din ce prezinti tu aici, pare a fi doar o frumoasa relatie de prietenie, dar si un semn de a-ti arata ca te place. Eu zic sa ai grija totusi si sa fii cu picioarele pe pamant, sunt unii baieti ce vor fetele doar pentru sex.

| laviiiiiiiii a răspuns:

Dupa cum se comporta, pot spune ca da, dar sa nu fii sigura, aparentele inseala.

Întrebări similare