| anonim_4396 a întrebat:

Cum descarc pozele de pe un aparat foto Sony Cyber-Shot dsc W130 daca n am usb si 7am doar un memory stick pro duo? Stiu ca acest card se baga in pc... dar nu stiu unde. nu cred ca am.alta solutie? Mai am un adapter san disk si un card micro sd.

1 răspuns:
| Madalina1996 a răspuns:

Daca e un simplu card cauta un cititor de carduri(e ca un stick dar are o parte in care se baga cardurile -tu cauta unul universal, cu mai multe parti in care sa se bage cardurile de diferite dimensiuni) la un magazin de electronice si daca ai stick cu mufa de bagat la calculator inceraca peste tot... unde intra ai sa vezi tu laughing