| albastrica009 a întrebat:

Cum dezinstalez office-ul? l-am cautat in control panel si in my computer si nu l-am gasit.

Răspuns Câştigător
| missmaryy a răspuns:

Pai intri in in start si scrii mircrosoft office, si iti apare acolo si dai click dreapta pe el apoi alegi ``open file location`` si intri in fisierul office-lui si cauti ala de dezinstalat

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu are cum. Daca inca mai este instalat nu disparea el din my computer. Intra pe partitia C in program files si cauta acolo fisierul cu office, si sterge-l.

| ywar a răspuns:

Va trebui sa folosesti un program de forced uninstall, daca i-ai sters in prealabil ceva.
Nu sterge nimic din C de mana, ca o sa ai erori la greu.

| ghostk1dd a răspuns:

Ori instaleaza teamwiever si il sterg eu