| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac o poza de-a mea sa se vada perfect la ststusul de la mess? Adica sa se vada complet

Răspuns Câştigător
| αnny a răspuns:

Poti s-o micsorezi in PhotoScape, PhotoShop sau alte programe de editat poze. Daca nu vrei s-o micsorezi decupeaz-o! Bft!

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Incearca sa faci poza patrata... daca e dreptunghi o sa se vada o parte din ea

| LionelAndres a răspuns:

Ce ai patit?

| amy18 a răspuns:

Pai dai click dreapta pe poza si selectezi large iconstongue

| Si_Denisa_Liviu_1991 a răspuns:

Dai clic pe poza, choose a picture si ti se pune poza exact cum o ai.