| hannsh a întrebat:

Salut mi-am facut un canal de youtube i vreau sa ii pun bannerul dar nu stiu ce dimensiuni sa pun pozei ca sa se vada toata poza pentru ca daca pun dimensiunile reconandate mi se vede doar o parte din poza ce dimensiuni ar trebui sa aiba poza ca sa se vada complet?

Funda la Cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Uite ce scrie daca pun o poza mica:
''Fotografia pe care aţi încărcat-o este prea mică! Aceasta trebuie să aibă cel puţin 2048 pixeli pe lăţime şi 1152 pixeli pe înălţime.''

| hannsh explică (pentru taken):

Daca pun acea dimensiune se va dedea doar o parte din poza si eu vreau sa se vada poza completa