| ionut1501 a întrebat:

Cum fac print screen pe Dell latitude e7250. Trebuie sa precizez ca nu am butomul print screen

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Ai aplicatia Snipping Tool in Windows. Caut-o acolo jos la search. Cu ea poti sa faci captura de ecran.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Primul buton dupa F12 ce este? Pe o imagine Google scrie "PrtScr".
Daca ai acel buton, e pentru Print Screen.

| ionut1501 explică (pentru dannyel86):

Am un buton stamp acolo

| dannyel86 a răspuns (pentru ionut1501):

Stamp sau Print Screen e tot aia. De unde sa stiu ca ai tastatura in limba italiana? :D
https://www.wikihow.it/Utilizzare-il-Tasto-%27Stamp%27-della-Tastiera