| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

Cum fac sa vad scrisul asta?

http://postimg.org/image/jupdui6lj/7380f24f/

3 răspunsuri:
| Dumita a răspuns:

Depinde, ce fişier conţine textul ăla? Poţi face o poză şi să o postezi că răspuns?

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru Dumita):

Sunt fisiere din windows dar oricum nu conteaza ce fisier e, eu vreau sa vad ce scrie acolo in scrisul ala ca ca ala mai sunt multe fisiere asa si e enervant sa nu vezi ce scrie.

| Dumita a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Mai, înţelege-mă, trebuie să-mi zici ce fel de fişier este că să pot să-ţi spun, ce au după. De exemplu.exe.png.npd.txt, la astea mă refer. Sau încearcă să intri pe CrackStation.net dai paşte la text acolo scrii cuvintele din poză şi dai pe buton şi dacă e un text compylat, acesta ţi-l face în litere arabice, şi o să vezi dacă merge sau nu...