| VvladCobianu a întrebat:

Cum folosecc Cheat Engine pe spiderman web of shadwads sau pe alte jocuri?

un coleg mi-a zis ca si-a bagat elicopter in carbon cu acest program sau bani infiniti

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deian7 a răspuns:

Cheat engine este un program cu care poti schimba numere(date) dintr-un joc.Se seteaza pe 2 bytes se scrie val banilor sau ce vrei sa schimbi dai scan si dupa aia schimbi valoarea mai mult sau mai putin, pui noua valoare in loc de cea veche si dai next scan si in stanga o sa iti apara tot ce o fost si so schimbat le pui joc sau il pui conteaza cate sunt si shimbi numarul si pui cat vrei tu dupa aia activezi si gata.