| AnonymuSest a întrebat:

Cum imi dau seama daca un Samsung galaxy S4 este replica sau daca e original? Puteti da detalii! fUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Da poti sa iti dai seama si dupa camera foto foarte repede pentru ca s4 original filmeaza hd spre deosebire de o copie pe care se vede foarte urat cu "purici" si cu multe imagini in reluare

3 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Pai in primul rand un s4 copie nu are atatea lucruri la setari...se va vedea foarte prost iar aplicatiile merg greu
Se va vedea sacadat chiar si atunci cand vei schimba paginile in meniu... oricum iti vei da seama si dupa ecranul care la un s4 normal este de un negru inchis( atunci cand este blocat) si copia are un ecran mult mai luminos cu o nuanta de albastr
Presupun ca ti.am fost de ajutor

| AnonymuSest explică (pentru Mihaitza009):

DUPA camera foto... sau senzorii aia de pe fata. cum imi dau seama?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru AnonymuSest):

Da poti sa iti dai seama si dupa camera foto foarte repede pentru ca s4 original filmeaza hd spre deosebire de o copie pe care se vede foarte urat cu "purici" si cu multe imagini in reluare

| Smoke_Andrei_1989 a răspuns:

Am o intrebare. Cum imi dau seama daca un s4 e original daca are displayul spart?