| ioana_5244 a întrebat:

Cum imi reinstalez softu pentru lg ks360? mi se tot restarteaza telu si nu vreau sa-l duc la service.cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Http://www.myexpert.ro/......direct.php ai aici un program pentru resoftare cat si explicatii pas cu pas dat iti recomand sa mergi la un service in cazul in care in timpul resoftarii se intampla ceva

1 răspuns:
| Marius_Adryy_1996 a răspuns:

Eu am tot asa un LG dintrastasi la mine imi apar dungi pe ecran se stinge ecranul dar isi revine iar face la fel cine stie imi poate spune raspunsul aici https://www.facebook.com/don.adyio