| Иαяʋтσ a întrebat:

Cum imi schimb numele contului de pe youtube?

13 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu prea cred ca ai cum sa-l schimbi happy

| shoBy1 a răspuns:

Nu poti.

| slalomprintrecretini a răspuns:

Ca sa il schimbi nu merge. Dar de ce nu iti faci altul?

| ゼロの a răspuns (pentru slalomprintrecretini):

Trebuie sa platesti ca sa iti faci cont pe youtube? am incercat si imi cere nr. de telefon.

| slalomprintrecretini a răspuns (pentru ゼロの):

Nu. Numarul de telefon ti-l cere deoarece iti da comfirmarea.

| shhhs a răspuns:

Dai la canalul meu -> setarile canalului->informatii si setari-> la profil la nume dai editati si dupa de la google + iti schumbi numele. :-)

| Christinaa18 a răspuns:

Nu se poate schimba.

| alexyno1988 a răspuns:

Nu poti.Intra pe contul de g+ si schimba acolo numai prenumele.(sigur asta nu vrei sa se vada pe web) Succes!

| hotdogies a răspuns:

Nope. nu poti! :3

| Sebastian_Ivan_1992 a răspuns:

Cum imi schimb numele de youtube depe telefon

| gargauneg a răspuns:

Paii... Intri in youtube... Apesi pe numele tau... Apoi iti apar datele... si langa numele tau scrie " Editazi cu Google+" sau cv de genul... Apesi acolo si iti dai seama... Dureaza intre 5 minute sa se incarce la toate APLICATIILE GOOGLE!
Succes!(stiu ca intrebarea e de 4 ani!)