| alecsasweet a întrebat:

Cum imi schimb numele la facebook? Nu am mai facut-o de mult si am uitat. big grin
P.S.: Am cronologie.

5 răspunsuri:
| adalove25 a răspuns:

Cand intrii pe un cont, in dreapta sus scrie "acasa". Langa "acasa" e o sagetuta. Apesi pe sagetuta aia, dupa dai la setarile contului. Apesi pe nume si ti-l poti schimba :*

| tenshi261 a răspuns:

In dreapta sus trebuie sa scrie acasa/home si alegi setarile contului si dupa apesi pe nume.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Vrei sa iti zic?

| DeeaDeeuta a răspuns:

Langa,,acasa"exista o sageata faci click pe ea si acolo iti arata setarile contuluihappysi dupa scrie nume si acolo ti-l schimbi