| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg un blog pe blogspot daca nu imi mai stiu nici adresa de e-mail cu care m-am logat, nici parola?

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Salut.
Cum intri la google sa te conectezi ii dai am uitat parola si scrii peacolo cam ce iti mai aduci aminte, trebuie sa iti mai aduci aminte cate ceva ca doar tu stii cam la ce te-ai gantid cand ai facut un cont.Se recupereaza foarte usor datele celor de la google.

| GabyB94 a răspuns:

Ai folosit alta adresa decat cea obisnuita de Gmail? Produsele Google de obicei sunt conectate si mai nou te tot indeamna sa treci o a doua adresa de e-mail pentru cazuri ca acesta cand uiti tot. Pe de alta parte chiar trebuie sa stergi blogul? Lasa-l acolo si in timp va disparea in mare de site-uri de pe web si i se va pierde urma... cel putin pana cand cineva va face "sapaturi" dupa el.