| IftimiSebastian a întrebat:

Cum instalez o placa video GAINWARD Nvidia GeForce With CUBA 8400 GS 512 DDR3.
Am urmatoarea problema:
Cand pun placa video pe placa de baza imi cere sa o instalez.Pun cd driver-ul original si instalez de pe cd, iar dupa ce imi cere sa dau restart mi se deschide si se blocheaza sau imi merge foarte foarte greu totul.
Dau funda la cel mai bun raspunsbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| draky90 a răspuns:

Pai,daca tot ai probleme,intra pe site-ul nVIDIA,dai la drivers download,introduci seria placii tale,download-ezi,instalezi driver sweeper,dezinstalezi fostul dirver din control panel,iar dupa cu driverswp,dai restart, instalezi driver-ul nou, daca tot asa face, este ceva hardware sau nu ai sursa destul de potenta, cheers!