| FlorinPx a întrebat:

Am instalat un driver la placa video descarcat de pe net. Am placa video NVidia GeForce 9600 GT. Problema este urmatoarea. Nu este driverul original deoarece cu driver-ul ei nu imi merge Farming 2015, in urma instalarii acestui driver descarcat nu mai pot intra pe samp. Help me pls. Dau funda.
https://www.youtube.com/watch?v=0NnLJ-O1c_k&feature=yout u.be

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce faci cu windows xp in 2015?
2. Pune driver original de pe geforce.com si lasa farming.

| FlorinPx explică (pentru sltlp):

Si ce Windows imi trebuie in 2015 luna 06? Dar in luna 07? Daca eu m-am obisnuit cu XP si imi merg bine jocurile nu vad ce conteaza ce windows ai in 2015 si mai ales luna 06 din acest an. =]
Ce windows imi trebuie in 2015?

| sltlp a răspuns (pentru FlorinPx):

Macar un 7 ca sa nu ajungi de ultimul hal cu problemele de securitate.