| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez placa de sunet(sunetul)(daca ma intelegeti) dupa ce instalez toate driverele inclusiv cel de sunet(cred ca trebuie facut ceva din control panel)?

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Introdu CD-ul care a venit cu placa de baza, iti va aparea o fereasta. Cauta Drivers, si ceva legat de Sound.

| liciu201 a răspuns:

Control panel-sounds and audio devices-audio-default device si setezi placa ta, nici eu nu stiu prea multe dar m-am lovit si eu de treaba asta