| smeeagol a întrebat:

Cum instalez si eu Microsoft Security Essentials imi cere genuie Genuine Windows Validation

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Dacă vrei îţi dau eu un crack pentru windows, şi n-o să mai ai probleme. Dă-mi email-ul tău sau dă-mi add pe id vld_cst.

| Catalion a răspuns:

Genuine inseamna ca ai un windows fara licenta buna, luat de pe internet, cum am eu. Uite ce trebuie sa faci ca sa ai un windows cu licenta buna si sa poti instala acel antivirus: http://tutorialescrise.wordpress.com/......-wga-in-xp

| Catalion a răspuns:

Tie ti-a aparut altceva pentru ca tu probabil ai instalat mai multe update-uri, asa ca s-au schimbat un pic fisierele. De obicei apare fisierul cu numele de WgaLogon, doar ca unele update-uri instalate schimba numele acelui fisier in numele pe care l-ai spus tu, dar progamelul functioneaza la fel. Acel programel e destul de cunoscut si nimeni nu s-a plans de el de cand a aparut. Oricum am schimbat ce ti-am aratat ca sa fie mai usor de inteles si sa nu mai deruteze lumea. Daca tot nu o sa mearga sa instalezi acel antivirus, atunci foloseste alt antivirus sau reinstaleaza-ti windows si nu folosii automatic updates.

| ed23tm a răspuns:

Iati unul pirat, nu cere activare genuine.
Genuine este test de sofware microsoft autentic.

| smeeagol explică:

@TPU Player nu am reusit dupa metoda ta nu gasesc fisierul WgaLogon e ceva de genu winlagon nu vreau sa stric ceva pe acolo.

@vlad_bv Vezi ca ti'am dat mesaj pe mess

Astept si alte idei