| SmokeyEye a întrebat:

Cum ma pot juca pe xbox 360 + kinect folosind laptopul in loc de TV? Laptopul meu are iesire doar pentru out, chiar daca am iesire hdmi. As avea nevoie de un card de captura digital-analogic sau cum pot mai simplu? Daca reusesc sa le conectez, cum fac sa mearga si sunetul la jocuri?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie cablu hdmi e vreo 20 de lei. si il cuplezi la televizior si la laptop si gata

| SmokeyEye explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ai habar, mai bine nu comenta. Reciteste postul meu si da-ti seama cat de aberant e raspunsul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SmokeyEye):

Eu tiam spus ceva care cred ca te poate ajuta... asa ca taci din gura daca nu iti place si nu te mai dat smechera

| SmokeyEye explică (pentru anonim_4396):

Desteapt-o, am nevoie de un card de captura digital-analog. Cablul HDMI am specificat ca NU e bun, pentru ca NU am televizor, am laptop. Uite cine vrea sa invete pe un inginer, un elevlaughing