| yomaxx a întrebat:

Cum merg jocurile pe HD5670 si p4 3.5ghz 2gb ram ddr 800? si inca ceva placa de baza este biostar 945gc-m4.placa de baza suporta placa asta video?

Răspuns Câştigător
| claudsadas a răspuns:

Destul de bine memoria video cea ce ajuta destul de mult, rami 2 gb la 800 ii ok doar ca CPU ii cam slab un pentium.Nu cred ca vei aveam probleme cu jocurile, precum zice dadonexus sa nu te astepti la mafia 2 si gt4 dar cu niste overclock, urci vreo 150 Mhz la CPU(doar daca ai un cooler bun ca sa nu se incalzeasca prea mult)si totul va fi bine.Succes

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Da suporta si sa nu te astepti la grafica maxima de la jocuri gen mafia 2 crysis gta4 pentru ca nu o sa duca 1 pentru ca e un procesor single-core 2 pentru ca memoria are frecventa prea mica adica 800 mhz

| Piq a răspuns:

Ba tu esti prost? cum sa aiba frecventa mica la ram? 800 in seamna ddr2 si in plus daca ridica frecventa o sa vada schimbari doar in benchmark-uri sau in alte programe dar la jocuri nu va fi diferenta.esti prost ca mama mielului cand face CAC.A.