Întrebare recomandată | Catalin_Alexandru_1991 a întrebat:

Cum montez un subwoofer SAL XB-12/A activ la un vw polo 2001 cu casetofon original? Trebuie schimbat casetofonul? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| DjFlood a răspuns:

Nu neaparat il poti baga pe un fir de la boxe dar nu o sa mearga cum trebuie.mai bine fa rost de o statie.stima

| Seby_Mărgărit_1995 a răspuns:

Se poate monta fara nici o modificare doar trebuie sa iei demnal de la 2 boxe (stanga, dreapta), si sa legi la intrare de putere a subwooferului ai acolo 4 intrari, apoi in mod normal alimentezi de la bateria masinii bine e sa duci firele direct de la bateri si + si -.