| razvanyulyan a întrebat:

Cum o sa mearga jocurile mai noi aparute pe acest pc? Memorie KingMax 4GB DDR3 1333MHz Placa video Sapphire Radeon HD7750 1GB DDR5 128-bit Placa de baza MSI H61M-P20 (G3) Sursa Segotep ATX-500WH Procesor Intel Pentium Dual-Core G2020 2.9GHz box Hard disk Toshiba 500GB SATA-III 7200RPM 32MB merita sa il cumpar? funda

Răspuns Câştigător
| IT4Ever a răspuns:

E destul de bun pc-ul mai putin procesorul care dupa mine e cel mai slab din ecuatie! numai bine happy

2 răspunsuri:
| Maj3stic89 a răspuns:

Nu conteaza chiar asa de mult frecventa ramiilor, procesorul si placa video este baza, ramii is ok cei ce sunt mentionati.

| dragonftw a răspuns:

Cam da...procesorul e cam praf. placa video e DECENTA nu foarte buna dar o sa duci jocurile pe high sau chiar mai mult..schimba procesorul, si ramii ar trebui sa ii ai 1600MHz...