| LorReen a întrebat:

Cum pot adauga un numar de telefon pe lista neagra?thinking

13 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Depinde si eu am vrut sa fac asta la un nokia1600 si nu se poate sper ca tu sa reusesti.

| adsfsf a răspuns:

Daca ai un Samsung, da un bip numarului respectiv, te duci la apeluri efectuate, dai optiuni, si pui blocare numar.

| LauraSpataru a răspuns:

Pentru Nokia ai optiunea "filtrare numere".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca il bagi la lista neagra atunci cand suni la nr acela. tie iti suna telefonul?

| stelly a răspuns:

0785563930 sunati si va bateti-va joc de el e un pedofil de minori se f... in cur rolling on the floorrolling on the floor

| stelly a răspuns:

0785563930 sunatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii multumesc pentru intelegere

| Addee a răspuns (pentru stelly):

0720215083,batetiva joc, k e un mare BOUlaughing

| Addee a răspuns (pentru stelly):

0720215083,bateti-va joc, sunati-l continuuuuu

| stelly a răspuns:

0785814087 e disponibil ori cand se f. in c. ia m. laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| dezvirgiel a răspuns:

Dap...schimbatzi cartela sau pune nr de tel ON-LINE.laughing)

| mfiyrry a răspuns:

0748917337 sunati este o fraera care nu are somn si deranjeaza pe altii. daca aveti chef de caterinca contactati numarul.

| mihaelasilvia a răspuns:

0762537152..sunatzi fratilor cat puteti.

| mihaelasilvia a răspuns:

0767818529, 0763327205 sau 0769507906.....batetzi-va joc cat puteti.