| AncutssaM a întrebat:

Cum pot afla cine mi-a vizualizat profilul de facebook recent?

Răspuns Câştigător
| Andreia98 a răspuns:

Wow draguta imi pare rau sa-i dezamgesc eu pe TOTI ceilalti ce au zis ca nu se poate dar iti zic eu cum in bara unde cauti prieteni scrie cine mi-a vizualizat si iti apare o imagine cu f de la facebook si scrie vezi cine ti-a vizitat si dai acolo, si dupa dai permite cum se face la orice aplicatie si dupa te descurci tu dai undv si dupa iti apare pe profil o imag cu primul care ti-a vizitat al doilea al treilea etc mie imi merge daca fac asa

35 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Anonime a răspuns (pentru Madalina_Turcu_1994):

Care e caseta "Friends"din dreapta? Mie nu imi apare..am doar una in stanga

| Purcel_Cerasela_1987 a răspuns:

Cum pot afla cine mi-a vizualizat profilul de Facebook recent?

| Anastasia_Anastasia_1991 a răspuns:

Cum pot sa aflu cine imi intra pe Facebook

| Bartus_Nicoleta_1982 a răspuns:

Cine mea vizitat profilu