| anng2010 a întrebat:

Cum pot afla frecventa de la ram?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Poti folosi programele everest sau aida, pe care le poti descarca de pe internet.

7 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Un progrm cu ajutorul caruia poti sa faci asta e AIDA

| mentholinks a răspuns:

Cauta pe google programelul CPU Z si instaleaza-l. Iti zice acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci cpu-z il instalezi iti va aparea o fereastra si dai click pe memory si dublezi cat iti apare

| 5IrOK a răspuns:

Cel mai simplu :scrie pe placuta sau cu cpuz
mai scrie si in bios
cand pornesti computerul ti apasat "Del" si iti apare un meniu si cauti acolo DDR si vezi temperatura si toate alea

| Gyganzie a răspuns:

Foarte Simplu
1Deschizi My Computer
2Dai clic dreapta pe spatiul alb, NU PE Localdisk C s-au de, pe spatiul Liber Si dai Proprertis, Deci clic dreapta si Propertis si iti deschide o noua fereastra unde iti scrie configuratia Cauta cu atentie ca o sa-ti dea modelul de windows si celelalte fundita?

| Dascalu23 a răspuns:

Intri in My computer, dai click dreapta pe un spatiu gol apoi dai pe Proprietati(Ultima propozitie)
Sper ca te-am ajutat Funda?

| DV a răspuns (pentru Dascalu23):

Daca as fii in locul lui ti-as da funda si pe mine m-ai ajutat; x