| Babin_Vlad_1999 a întrebat:

Cum pot face asa ceva in photoshop cs 5?

http://st.depositphotos.com/......ground.jpg

Urgent si cit mai clar.Va rog!

Răspuns Câştigător
| SilverF8ith a răspuns:

Buna Vlad,
Daca intrebi cum poti sa faci, inseamna ca ai totusi habar despre cum functioneaza PS-ul, aceea imagine poate fi realizata in mai multe moduri... fiecare are propriul stil, eu de ex. as crea un patrat pe care l-as copia de 5x apoi toate suprapuse si fiecare din ele mai mic decat celalalt, apoi la fiecare patrat umbre ca sa dea iluzia pe care o urmaresti si cam in princiupiu asta ar fi. Dar e nevoie de timp si finete.
Bafta

| Babin_Vlad_1999 explică (pentru SilverF8ith):

MUltumesc.Da am idee in PS doar ca n-am facut nici o data asa ceva

| Babin_Vlad_1999 explică (pentru SilverF8ith):

Multumesc.Da am idee in PS doar ca asa ceva fac prima data.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Inveti Photoshop?

| Babin_Vlad_1999 explică:

Da si imi trebuie sa fac imaginea ceea.Ma poti ajuta?