| Ana19993 a întrebat:

Cum pot face mai multe like-uri pe facebook? Este ceva site sau ceva?

Nu vreau raspunsuri gen : nu like-uri il fac pe om, disperata dupa like-uri, pune-ti poze nu stiu cum! happy

Răspuns Câştigător
| PandyCrs a răspuns:

Sincer, am avut si eu problema asta eu una am postat mai des si asa am ajuns sa creasca numarul de like-uri pe facebook happy
Funda?

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la o sedinta foto (cauta un fotograf profesionist bun) si vei primi like-uri de la prietenii pe care ii ai cat si din exterior, asta daca iti faci poza publica. happy

| Jipa95 a răspuns:

Sigur ca da. Fa-ti un cont aici, http://addmefast.com/, strange puncte ( tu sa dai like, share, tweet, s.a.m.d pe fb, tweeter, etc ) iar cu acele puncte tu la randul tau le poti folosi pentru a-ti da lumea like-uri. Pentru mai multe detalii mai uita-te si pe youtube ( addmefast ).

| AnimatedSignature a răspuns:

Nu like-uri il fac pe om, disperata dupa like-uri!

| Ana19993 explică (pentru AnimatedSignature):

Nu ai citit pana la capat? laughing

| miuuuuxd a răspuns:

Buna!
Incearca sa intri intr-un grup facut pentru schimburi de like-uri sau incerca sa postezi mai des.
Mult succes! happy

| Christchen a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu folosesti programele online pentru facut like-uri si sa iti lasi like-urile normale pentru ca nu te ajuta cu nimic daca ai castiga bani din asta as mai zice.
Sunt o gramada de conturi care au fost inchise de facebook pentru ca au fost depistate cu like-uri false din partea unor boti sau unor persoane care nu au nici o legatura cu tine sau cu profilul tau.

| Trifi a răspuns:

Nasol...