| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face poze cu webcam pentru facebook (poza de profil)? detaliat.

Răspuns Câştigător
| marisa123 a răspuns:

Salut.In primul rand trebuie sa apesi pe spatiul liber la poza de profil unde scrie ''editeaza poza de profil'', acolo scrie ''Fa o poza'', tu apesi, o sa-ti apara o mica fereastra.Jos,in acea fereastra este o camera web,tu apesi acolo,dupa care o sa-ti apara inca o poza,tot cu camera web,apesi pe poza de doua ori,iar apoi apesi close(in partea dreapta de jos a ferestrei),dupa care o sa-ti apara ''allow''si ''deny'',apesi pe allow, iar dupa o sa-ti apara sa faci poza. Dupa ce faci poza, mai jos este o camera in poza albastra, apesi acolo... poza ta se va face in 3, 2, 1. Daca vrei sa o bagi ca poza de profil, mai jos scrie "Set as Profile Pictures.SUCCES! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Mindirigiu a răspuns (pentru marisa123):

MULTUMESC MULT! Marisa, m-ai ajutat.

| marisa123 a răspuns (pentru Mindirigiu):

Cu placere draga!

3 răspunsuri:
| SIsi321j a răspuns:

Poza de profil la facebook o poti face prin web numai daca ai web. trebuie sa dai pe o camera web desenata cred big grin