| AncutssaM a întrebat:

Cum pot face sa fiu pe invizibil pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Denisa212328 a răspuns:

Apasa pe chat, apoi sus in colt pe surubul acela(laughing nu stiu cum sa ii spun) si acolo apesi pe deconecteaza-te
sper ca ti-am fost de folos:*

8 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ba merge, ba nu merge! Nu mai stie omul ce sa creada. Dar ar fi si culmea sa nu se poata, nu credeti?

| OanaVlad a răspuns:

Nu poti... din pacate...

| xAnnabella a răspuns:

In dreapta unde iti apar prieteni jos ai optiuni dai acolo si iti va aparea mai multe chesti si iti va scrie si 'deconecteaza-te'

| djeko a răspuns:

La chat ai un icon ca o rotita dintata.
dai click pe el si alegi optiunea deconecteaza-te sau log out
ceva de genul...

| Elena_Andreea_1990 a răspuns:

Nu stiu! Cand afli spune-mi si mie plz!

| Apostoiu_Monica_1975 a răspuns:

Ascult muzica -la europa fm.