Întrebare recomandată | Valy9999 a întrebat:

Cum pot incarca o melodie pe YouTube? Stiti vreun tutorial, ceva?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Youtube este pentru VIDEO si nu pentru audio.
Faci un filmulet din-tr-o poza si ii pui sunetul dorit.

| Clorox a răspuns:

Se spune videoclip! Si cam asa: Filmezi, intrii pe YT si dai upload, daca ai cont, normal!

| Valy9999 explică (pentru Clorox):

Cred ca nu ai inteles. ce videoclip? am spus o melodie, e doar sunet atat.

| Clorox a răspuns (pentru Valy9999):

Cred ca tu nu ai inteles! Youtube este doar pentru video! Si stiu ce zici, cand editezi melodia adauga-i o imagine sau ceva de gen si gata! La fel ca la un videoclip!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai cont.Si daca il poti incarca maxim un video de 15 minute,daca il verifici, poti incarca si mai mult. Apesi pe upload/incarca, sus, in dreapta de tot langa poza ta de profil, in stanga ei. Funda?