| madalyna a întrebat:

Cum pot incarca un videoclip dupa youtube pe facebook? Trebuie sa descarc videoclipul mai intai pe calculator?

Răspuns Câştigător
| Alexa_9443 a răspuns:

Nu nu trebuie!

Sub video scrie [ daca ai in romana ] : distribuiti, cod de incorporat!

~daca dai distribuiti scrii acolo link`ul
~daca dai cod de incorporat iei codul ala si il pui pe facebook

Succes! Daca vrei mai multe detalii da`mi un msj si iti voi da detalii si o sa ti`l pun eu pe facebook! Funda :*?

| Sandu_Robert_1988 a răspuns (pentru Alexa_9443):

Mersi dar nu prea am inteles

6 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Trebuie sa il vizionezi dr trebuie sa au cont pe youtube si sa il apreciezi si pe urma iti apare la facebook

| candygirl a răspuns:

Copiezi linkul si il postezi pe wall big grin

| PankakesS a răspuns:

Poi dai la Adauga videoclip...si asta e tongue!winking

| Iesan_Norbi_1995 a răspuns:

Cum se poate