| Petrică_Cristyan_1992 a întrebat:

Cum pot programa un tag Electra la interfon electra? Pas cu pas cine stie!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauti modelul (pe o eticheta pe /in carcasa unitatii centrale), dupa care cauti manualul de utilizare pe Google.
Acolo sunt descrise metodele de programare, daca exista.

| Petrică_Cristyan_1992 explică (pentru Bula):

Ms, dar tagurile electra care merg la mai multe blocuri se pot clona?

| Bula a răspuns (pentru Petrică_Cristyan_1992):

Ai citit manualul?

| Petrică_Cristyan_1992 explică (pentru Bula):

Sunt curier plicuri si as vrea sa imi fac un singur Tag Electra la mai multe blocuri ca sa nu mai stau cu multe taguri dupa mine! Si daca stii tagurile ce merg la mai multe blocuri se pot clona?

| Bula a răspuns (pentru Petrică_Cristyan_1992):

Daca sunt programate diferit (cum este recomandat), atunci ai nevoie sa ai separat cate o "cheie" de acces.
Oricum, este mai indicat sa ceri acces la fiecare bloc, de la administrator.