| SmeckerBoss a întrebat:

Cum pot pune un apel in asteptare la Samsung S5360 Galaxy Y?
Cand dau adauga apel imi scrie imposibil ce comutat intre apeluri

7 răspunsuri:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Depinde de operatorul de telefonie mobila la care esti. Mai intai intra in telefon in setari la apeluri si acolo o sa gasesti Apel in asteptare. Il activezi si apoi mai incearca inca odata.

| SmeckerBoss explică (pentru eduardpuiu93):

Sunt pe Orange si la setari apel in asteptare e activat

| SmeckerBoss explică (pentru eduardpuiu93):

Dar mai am o chestie activata care zice"LCD-ul se dezctiveaza pentru apeluri"

| eduardpuiu93 a răspuns (pentru SmeckerBoss):

Adica atunci cand raspunzi la tel, se dezactiveaza o parte din ecran ca sa nu se apese din greseala cand il ai la ureche

| SmeckerBoss explică (pentru eduardpuiu93):

Pai si daca am apelu in asteptare activat de ce nu merge?

| eduardpuiu93 a răspuns (pentru SmeckerBoss):

Fie e de la operatorul de telefonie mobila la care esti abonat, fie e de la telefon. Dar mai degraba e de la operator.

| SmeckerBoss explică (pentru eduardpuiu93):

Pai am un prieten si el poate si e tot pe cartela de Orange ca mine