| teodora97_6361 a întrebat:

Cum pot sa adaug in lista de prieteni pe facebook un prieten cariua i-am dat ascundere totala? va rog ajutati-ma.Dau funda... multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CioOpAciOoPss a răspuns:

Buna!
L-ai blocat si vrei sa-l deblochezi?
Stiu eu cum trebuie sa faci.winking
1. Cand intri pe fb in partea dreapta sus ai o sageata care arata in jos. Dai click pe ea
2. Alegi de acolo setari de confidentialitate.
3. Dai in jos de tot si scrie acolo "Persoane si aplicatii blocate". Dai click pe "Manage Blocking"
4. Acolo ai o lista cu persoanele blocate. In dreptul persoanei ai "deblocheaza". Dai click si gata.
Succes! :*

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Nu poti. Il scoti intai de la blocaj apoi ii dai add. "Privacy control" "blocked ppl & apps " si de acolo scoti pe cine vrei

| Eyedonutlikeyou a răspuns:

I-ai dat block? Daca da, il scoti pur si simplu de acolo iar apoi il cauti si ii dai cerere de prietenie.