| andrew160 a întrebat:

Cum pot sa aduc versiunea 1.3.2 de la Minecraft la versiunea 1.4.2 ca nu imi merge force update?

3 răspunsuri:
| jakecrazy a răspuns:

Simplu.Te duci la START apoi scrii RUN apoi %APPDATA% apoi cauti .minecraft.Acolo gasesti BIN; il stergi.
Te duci pe google sau ce net ai tu.Te duci pe site-ul http://www.minecraft-romania.com/versiuni/.Dupa care dowlnoandezi versiune.Jos in bara iti apare downloaddul.Dupa care dupa ce se termina instalarea deshizi folderul. Apare BIN.
Apoi te duci in folderul. minecratf pe care l-ai lasat deschis.Dai click stanga pe miouse si tii apasat si copii sa faci forderul bin albastru(de la vesriunea preferata downloadata) apoi o iei frumos cu mouse-ul si o bagi la. minecraft(folder pe care il lasi deshis la fel si cel de bin)>Daca vrei sa iti fie mai usor dupe ce faci dowloandul de bin inchizi interenetul. Apoi faci ce ti-am explicat mai sus. Sper ca ti-am fost de ajutor! BAFTA! :)

| gogu2570 a răspuns:

Downloadezi si instalezi

| varroradu a răspuns:

Sal.incearca sal downloandezi de pe softonic ca asa l-am facut si eu