| powergirl a întrebat:

Cum pot sa aflu daca un joc e demo sau nu ca in calc nla mine nu imi merge demo-uri si nu stiu cum sa imi dau seama de asta care stie sa ma ajute va rog ca nu vreau sa imi stric calcu

4 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Cand intri in joc vezi ca scrie undeva demo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-ti dai seama daca un joc e demo? Pai un joc demo nu are toate setarile disponibile. Adica sunt unele setari in joc pe care nu le poti modifica daca e demo. Pe langa asta un joc demo nu poate fi jucat in intregime ca e demo, deci nu-l poti juca pe tot ci poti juca doar cateva nivele sau doar jumatate din joc se poate juca. Oricum de obicei scrie ca e demo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe can you run it

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu nici eu de asta am intrat aici sa aflu scuze dar te-as ajuta daca as sti