| Porecla a întrebat:

De multe ori ma simt singur si imi dau seama ca vreau sa vorbesc cu cineva dar nici o data nu vad sa am cu cine. As vrea sa stiu ca este cineva cu care as putea vorbi, sa impartim pareri, sa ma ajute sa aflu lucruri noi, sa discut despre problemele mele... vreau sa ii spun lucruri pe care nimeni nu le stie despre mine, ce fac, ce cred, ce imi doresc.... Vreau sa ma cunoasca cineva cu adevarat. Sunt sigur ca acea persoana ma va ajuta sa merg pe calea cea buna daca tin legatura cu ea si de aceea ma intrebam daca este cineva care vrea sa fie acea persoana.

Daca se ofera cineva poate vorbim pe yahoo messenger si sper ca am ales categoria potrivita.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e sa te simti foarte singur...
Daca vrei sa vorbim, da-mi un mesaj privat cu id-ul tau de mess, te adaug eu.

| ToxicG a răspuns:

Mesaj pe privat. tongue