| cscd a întrebat:

Cum pot sa am mai multi cititori pe Wattpad?

3 răspunsuri:
| FatalScream a răspuns:

Da exact, incerci sa faci publicitate povestii. Apropo, viziteaza si povestea mea, se numeste un pat si doi nebuni...+18.Te pup :* happy

| ShopiaAntoinnette a răspuns:

Heei! Pai trebuie sa ii faci un fel de publicitate. Pune link-ul cartii pe site-uri vizitate gen TPU, Facebook, Tumblr, We heart it. Si eu am postat de curand o carte si imi doresc sa am mai multi cititori deci: http://www.wattpad.com/44782928-keep-safe-i-servitorii-intunericului-h-s

Asta este cartea mea, lasa-mi si mie un link al cartii tale :)

| MrsAgniz a răspuns:

Http://www.wattpad.com/story/35717221/parts -> mi-ai face o mare favoare daca ai citi cartea mea si i-ai sfatui si pe priceteni. am inceput-o acum cateva zile si vreau ca primele 10 capitole sa le postez cate unul pe zi. decizi ta, oricum mersi;)