| katherinekath9977 a întrebat:

Tocmai am adaugat pe wattpad o poveste. Cum pot sa fac sa am cititori?
DAU FUNDA!

18 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Ok. faci mass pe mess, pui linkul pe facebook, pe TPU peste tot. si vei avea cititori, totusi, as fii interesat sa vad povestea, da linkul aici, Funda!

| 010123 a răspuns:

Scrie link -ul pe pagini pe care intra multa lume. Cum ar fi TPU. eu as fi interesata sa o citesc. Bafta!

| katherinekath9977 explică (pentru 010123):

Pai povestea se numeste Secretele trecutului si numele meu de utilizator este coco1864

| 010123 a răspuns (pentru katherinekath9977):

Pe ce site?

| 010123 a răspuns (pentru 010123):

Deci pe wattpad.

| Lil2828 a răspuns (pentru 010123):

Http://www.wattpad.com/......ld-cuprins aceasta e povestea mea ^_^

| Mary_Alex_1971 a răspuns (pentru 010123):

Http://www.wattpad.com/story/11213689-strig%C4%83tul-%C3%AEngerilor :P Am si eu una. E prima mea poveste si nu e cine stie ce dar incerc si cine stie?

| Alexandra200310 a răspuns:

Pai...Poti sa te duci la anumiti utilizatori si sa le zici ceva de genul la cei care au povesti:
Hey! Povestile tale sunt minunate si au un talent la scris! Poti sa imi dai si mie o parere la povestea mea? Multumesc anticioat! Pa!
La cei care nu au povesti:
Hey! Poti trece pe la povestea mea si sa lasi un comenteriu? Multumesc anticipat!
SIGUR O SA AI CITITORI...
Sau poti sa le spui prietenilor despre wattpad si sa-i rogi sa se uite la povestea ta!

| nicoletastefania a răspuns:

Https://www.wattpad.com/378141517-iubire-%C8%99i-sau-droguri-ceaiul. Si eu am scris un capitol. Va place? Sa mai continui?

| Andreea1090 a răspuns:

Http://www.wattpad.com/myworks/32264520-bad-vs-bad-i-adrenaline-h-s
Asta este povestea mea. abia am inceput sa scriu si nu am cititori si chiar as vrea sa stiu ca povestea e citita.

| pAnDa55 a răspuns:

Hei am si eu o carte, se numeste : ehttps://www.wattpad.com/......ceputuluiu

| Mirunnnaa134679 a răspuns:

Am si eu o poveste... nu e chiar asa reusita, dar mi-ar face placere sa am cititori:)
http://www.wattpad.com/story/22068258-nop%C5%A3i-%C3%AEns%C3%A2ngerate

| arrow6927 a răspuns:

Am si eu o carte..nu are foarte multe capitole dar asta pentru ca nu are prea mult succes...ma gandeam ca poate ti-ar placea sa arunci o privire peste ea :) http://www.wattpad.com/story/41978251-schimband-destinul

| AlaskaYoung1234 a răspuns:

Http://w.tt/1KmjbOB povestea mea ~_~

| tequila28 a răspuns:

Hellău şi eu mi-am dat intrebarea asta asa ca puteti sa cititi va rog si cartea mea :) mersi. http://www.wattpad.com/story/20512748-monte-carlo

| Andreea_Elena_1998 a răspuns:

Https://www.wattpad.com/story/66319184-a-storm-past
Am si eu o carte, postata de curand, mi-ar placea sa priviti o clipa, multumesc :)

Întrebări recente