| Delocimportant a întrebat:

Cum pot sa am mai multi vizitatori pe blog? Ce sfaturi imi puteti da? Am un articol de top in cadrul site-ului, care, in mai putin de 1 an, a ajuns pe locul 2 in cautarile Google, si asta m-a motivat sa merg mai departe. Despre acest articol este vorba: http://tibibloggerul.wordpress.com/......altaminte/

1 răspuns:
| Mania1987 a răspuns:

Pai 2 metode:
1. Vizitatori prin trafic automat: www.LikeMe-LikeYou.com
2. Vizitatori interesati de articolele tale poti sa primesti proomovandu-te pe Facebook cu www.cooldown.ro Cu acest site te promovezi in pana la 5000 de grupuri dintr-o miscare.