| ElShaarawy a întrebat:

Cum pot sa bag internet gratis pe telefon sunt pe reteaua orange. funda

7 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Gratis nu poti.

| DaftPunk a răspuns:

Huaa Dinamovistu` Huuuaaa Huuuaa

| ElShaarawy explică:

Eu nu am bagat de mult minute si zice ca sunt in perioada de gratie cand dau la optiuni.

| Floarerosie a răspuns:

Deci dai la *100# si apoi:
Dai pe 4 la optiuni, apoi tot pe 4 la oferte de date, si apoi pe 1 la tasteaza gratuit internetul pe mobil si gata, funda?

| Floarerosie a răspuns:

@gabrieldinamo12 daca esti in perioada de gratie nu poti!

| Manolache_Alex_1992 a răspuns:

Dai la steluta100diez. 4optiuni, 3oferte de date, 1accesesi internet gratuit timp de 7 zile

| YoYoD3Yu a răspuns:

Multumesc Manolache_Alex_1992 pentru ca ai zis ca nu stiam de net 7 zile gratis MS MULT happy