| Armyanka a întrebat:

Cum imi pun internet GRATIS pe telefon in reteaua Orange? Fuuunda!

3 răspunsuri:
| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Simplu : nu poti. Decat daca ai Orange young.

| Maraa a răspuns:

Pai eu sunt in Orange young pe cartela si am activat o optiune cu 7 euro care iti da net gratissmug

| perry_8917 a răspuns:

Nu se poate, internetul costa, mai ales la Orange sunt foarte scumpe pachetele de date dar daca tot vrei sa iti activezi eu zic sa iti iei Net Friends.

Ai: acces nelimitat din Portalul Orange pe mobil la m.hi5.com, m.twitter.com, m.myspace.com, m.netlog.com, m.facebook.com, myspace.com
250 MB trafic national de internet
cu 4 euro pe luna.

Pentru activare SMS gratuit cu textul FRIENDS la 321