| orang23 a întrebat:

Cum pot sa cresc fps in minecraft la peste 20

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Schimband placa video.

| LouannaCutiepie a răspuns:

Modul OptiFine daca il vrei foarte mare. Depinde de calculator: daca ai unul mai prost, ia OptiFine Standad. Daca il ai mai bun: OptiFine Ultra (parca). Sper ca am ajutat! Funda?

| MadrYx a răspuns:

Ce prostie ai spus laughing))
uite niste sfaturi
1. in-game (in joc): options>>video settings: graphics-fast; render distance-normal; performance-max FPS. Sper ca te-am ajutat, noroc! big grin

| CatalinCioltea a răspuns:

Pai depinde daca ai un calculator mai vechi e cam greu sa ai aloci si memorie pentru a avea si FPS.Iar daca ai un Calculator mai bun aloca memorie mai multa memorie la java ceea ce va duce la o performanta mai buna happy

| Adisor_Beles_1991 a răspuns:

F3 apasat si apesi A iti cresc fps-urile repede