| ricciolina a întrebat:

Cum pot sa descarc inregistrarile tv de pe un decodor hd? multumesc

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Cu cablu prezentat mai sus(USB-USB) faci conexiunea si apoi cauti fisierele dorite in "Computer"sau"My computer" functie de Win7 sau XP.Decodorul trebuie sa apara ca un device extern.

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce model/tip de decodor? Unde vrei sa le descarci?

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

PS:Daca ai conexiune USB la decodor cu asta:
http://www.e-datacomputer.ro/data_files/product_photos/1260/large.jpg

| ricciolina explică (pentru stlucian):

Am conexiune USB. am inregistrat multe emisiuni si nu mai am decat vreo 3 ore de inregistrat de aceea vreau sa le descarc pe un laptop sau pe un hard disk.

| stlucian a răspuns (pentru ricciolina):

Cu cablu prezentat mai sus(USB-USB) faci conexiunea si apoi cauti fisierele dorite in "Computer"sau"My computer" functie de Win7 sau XP.Decodorul trebuie sa apara ca un device extern.

| Anticarul a răspuns:

Din cate stiu eu, daca ai un decodor HD, inseamna ca inregistreaza ori prin cablu de net, ori pe un stick, ori pe un hard disk conectat la el. Daca ai una din posibilitatile astea, nu trebuie sa descarci nimic, el inregistreaza direct pe device.