| KittyBoom a întrebat:

Cum pot sa fac misiuni pe Gta VICE City UnderGround? dau funda la primul raspuns corect

5 răspunsuri:
| Stefanx a răspuns:

Ma, la gta vice sity undeerground misiunile se fac la casa aia din al treilea oras unde iti da masini multe si curse multe ex: masini Sabreturbo Sentinel Deluxo asta doar daca ai facut prima misiune sau cursa, mai simplu introducand bigbang. Accept funda. Aprpo primul raspuns nu a fost atat de explicit.

| Razvan_Malos_1998 a răspuns (pentru Stefanx):

Si mai exact care este al treilea oras?

| iomut a răspuns:

Misiunile se fac exact ca in orice GTA Vice City. Daca ti-am fost de folos te rog sa-mi dai funda

| Cosmin_Fartusnic_2002 a răspuns:

Nu poti face

| Deeutza_Deea_1999 a răspuns:

Eu nu cred ca se face misiuni